Pozvánka na seminář Security Operation Center 365 (SOC365) – bezpečnost formou služby
07.06.2019

Vážení zákazníci,

přijměte naše pozvání na technologický seminář, který Vám představí

Security Operation Center 365 (SOC365) – bezpečnost formou služby.

Kdy:  středa 26. června 2019,  9:00 – 12:30 hod.
          Následně si Vás dovolujeme pozvat na oběd.

Kde:  Hotel Buly Opava

Program:

9:00 – 9:15   Prezentace účastníků

9:15 – 10:30 Novinky ve Flowmonu + live demo

Představíme hlavní novinky ve Flowmonu, živou demonstraci nových funkcí a řadu dalších témat souvisejících s problematikou monitorování a analýzou datových toků nebo s kyberbezpečnosti.

  • Hlavní novinky v řešení Flowmon
  • Flowmon Dashboard v novém GUI

10:35 – 11.45 Security Operation Centrum SOC365 - bezpečnost formou služby

Zákonné i funkční požadavky na bezpečný chod IT se zvyšují. Bezpečnost je čím dál více v popředí, nároky narůstají, avšak zdroje nikoliv. Vlastnictví IT bezpečnostních komponent však IT bezpečnost přímo nezaručí. Je potřeba je správě využívat (updaty, konfigurace, znalosti). To vše v rámci zajištění běžného provozu organizace. Bezpečnostní dohledové centrum SOC365 zajišťuje bezpečnost v režimu 24/7, má IT operátory, analytiky a odborníky, znalosti a špičkové vybavení. Umí využít již zakoupených prvků ve Vaší IT infrastruktuře a dát jim vyšší přidanou hodnotu. Jak? Ukážeme Vám konkrétní příklady zajištění bezpečnosti formou služby u našich zákazníků.

11:50 – 12:30 BeyondTrust - Kompletní řízení privilegovaných přístupů PAM

Široké využívání virtualizace a cloudu a neustále rostoucí dynamika dnešních výpočetních prostředí zvyšují jak důležitost, tak i složitost dlouho známého problému: efektivní správy a ochrany hesel privilegovaných účtů a komplexní řízení privilegovaných přístupů napříč organizací. Správa privilegovaných přístupů a jejich hesel v rámci širokého rozsahu tradiční infrastruktury (síťové prvky, servery, mainframe atd.) vytváří dlouhodobý problém z hlediska bezpečnosti a shody s předpisy a zákony (ZoKB). Představujeme Vám leadera mezi PAM vendory s nejkomplexnějším portfoliem pro řízení privilegovaných přístupů a hesel na světě, společnost BeyondTrust.

12:30 Oběd

REGISTRACE  zde.

Seminářem budou provázet:

Jiří Lokaj, Bezpečnostní analytik SOC365

Dan Kocour, Bezpečnostní analytik SOC365

Josef Šumšal, Security Consultant, DATA-INTER spol. s r. o.